Žiūrėti: Mohamedas Salahas įmuša pirmą įvartį prieš „Manchester United“ stilingai

Sports News/watch Mohamed Salah Scores First Ever Goal Against Manchester United Style

„Premier“ lygos lyderiai „Liverpool“ 23-ąją „Premier“ lygos dieną laimėjo „Manchester United“. Virgilas van Dijkas ir Mohamedas Salahas pelnė įvartį raudoniesiems, kad padidintų savo pranašumą lygoje. Per žaidimo traumos laiką Salahas kontratakoje įmušė nuostabų įvartį, kurį daugelis giria socialiniuose tinkluose.

Taip pat skaitykite | „Liverpool“ ir „Man United“: Virgilas van Dijkas ir Mohamedas Salahas apgaubia Solskjaerio nerealią pusę

kaip pridėti draugų grynųjų pinigų programoje

Taip pat skaitykite | Mohamedas Salahas yra visiškas žaidėjas, pavyzdžiui, Lionelis Messi, jaučiasi Arsene'as Wengeras

GYVAIĮvyko klaida. Pabandykite dar kartą vėliauPalieskite, kad įjungtumėte garsą. Sužinokite daugiau apie reklamą

Pirmą įvartį „Liverpool“ komandai pelnė Virgilas van Dijkas

„Liverpool“ iš anksto pirmavo „Anfield“ ekipoje, kai Virgilas van Dijkas 14-ąją minutę pelnė aukštą smūgį po tikslaus gynėjo Trento Alexanderio-Arnoldo kampinio. Jurgeno Kloppo vyrai didžiąją dalį pirmojo kėlinio buvo dominuojantys, o du įvarčiai buvo atmesti dėl raudonųjų puolimo.

Japonijos vyrui praėjo 20 metų

Taip pat skaitykite | ŽIŪRĖTI: Mohamedas Salahas įmušė 2 nuostabius įvarčius, kai „Liverpool“ įveikė „Watford“

Pirmą įvartį prieš „Manchester United“ įmušė Mohamedas Salahas

Nors „United“ antrajame kėlinyje pasirodė su atakuojančia mąstysena, žaidėjai nesugebėjo pasižymėti Alissonu Beckeriu, tačiau galiausiai vėl sutiko per žaidimo traumos laiką, kai Mohamedas Salahas įmušė įvartį iš kontratakos. Paskutinėmis žaidimo minutėmis „United“ gavo kampinį su visa komanda, matyta Liverpulio baudos aikštelėje, išskyrus vartininką Davidą de Gea. Alissonas Beckeris gerai pasirodė gavęs kamuolį iš kampinio ir spyrė jį link „Mohamed Salah“, kuris buvo priekyje „United“ gynybos. Salahui bėgant link De Gea, Danielis Jamesas bandė jį sulaikyti, bet nepavyko ir egiptietis pelnė nuostabų įvartį raudoniesiems. Alissonas Beckeris negalėjo sutramdyti savo jaudulio ir bėgo visą aikštės ilgį švęsti su Salah, kai stadionas aidėjo skanduotėmis: „Mes laimėsime lygą“.

Taip pat skaitykite | Peteris Crouchas tyčiojasi iš Mohamedo Salaho, vadina jį „egoistu“ dėl Auksinės Bato siekių

„Liverpool“ dabar „Premier“ lygoje pirmauja 16 taškų

„Manchester City“ sužaidę lygiosiomis 2: 2 prieš „Crystal Palace“ ir vėliau „Liverpool“ iškovoję pergalę prieš „Manchester United“, raudonieji dabar pirmauja „Premier“ lygoje, surinkdami 64 taškus su žaidimu rankose. „United“ yra penkta lygoje, penkiais taškais nusileidusi ketvirtoje vietoje esančiai „Chelsea“.